Milica Tadić-dobitnica stipendije

 

          Učenica naše škole dobitnica je stipendije koju dodjeljuje   Ministarstvo prosvjete za posebno zalaganje i talenat.Riječ je o Milici Tadić, učenici V-1 razreda u odjeljenju kod učiteljice Vesne Vukićević od koje ima veliku podrsku za sve svoje uspjehe.
     Milica je osim kao odličan učenik naše škole, ovo priznanje zaslužila i izuzetnim talentom koji je pokazala kao učenica Osnovne škole za muzičko obrazovanje "Dara Čokorilo".   Svirajući klavir Milica je dosad osvojila  pregršt priznanja kako na državnim, tako i na međunarodnim takmičenjima.
Milica je i sjajan sportista i nastupa na mnogim domaćim i medjunarodnim takmičenjima u dzudou sa klubom "Akademik" iz Nikšića i na svakom osvoji po neku od medalja. U svojoj kategoriji je prvakinja  drzave.
        Čestitamo Milici na osvojenoj nagradi i želimo joj još puno nagrada na takmičenjima na kojima bude nastupala.

                                                                                                                                             Uprava škole