Veliki uspjeh naših učenica na državnom takmičenju u alpskom skijanju

 

    Na državnom takmičenju u alpskom skijanju ,održanom  27.  i 28.marta 2021.godine na Žabljaku, učenice šestog razreda naše škole-Dunja Kovačević i Ana Marija Vukasović , postigle su izvanredne rezultate.

   Dunja je  pokazala da je apsolutni gospodar skijaških staza. U kategoriji starijih cicibanki, u slalomu i u veleslalomu, osvojila je zlatne medalje i samim tim postala  prvak  Crne Gore u ovim disciplinama.

   Njena drugarica iz razreda Ana Marija Vukasović, osvojila je bronzanu medalju u veleslalomu ,u istoj kategoriji.

   Našim djevojčicama,  od srca čestitamo!

                                                                                                                                          Uprava škole