Obrazovni centar „Sveznalci“
– nagradno putovanje za uspješne kvizaše

Učenici JU OŠ „Ratko Žarić“, koji su na kvizu u organizaciji Obrazovnog centra „Sveznalci“ RTVNK osvojili drugo mjesto, nagrađeni su dvodnevnim boravkom u Tivtu, u hotelu „Magnolija“.
Ekipa od pet učenika, u pratnji nastavnice, uživala je u kupanju, druženju i šetnjama kroz ovaj prelijepi primorski grad. Ljubaznost osoblja hotela, ljetnje čari mora i zasluženi odmor nakon školskih obaveza učinili su ovo putovanje posebnim iskustvom za sve učesnike.
Ova nagrada je bila priznanje za njihov trud, znanje i uspjeh , koji su ostvarili na kvizu, osvojivši zasluženo drugo mjesto u kategoriji VII ,VIII I IX razred . Tokom boravka imali su priliku da se druže sa vršnjacima iz drugih škola, koji su takođe osvojili drugo mjesto u prvoj i drugoj kategoriji takmičenja. Razmjenjivali su utiske, sticali nova prijateljstva i sa velikim entuzijazmom dogovarali učešće na narednom kvizu.
Ovo lijepo iskustvo ostaće im u lijepom sjećanju i predstavljaće dodatnu motivaciju za buduće uspjehe.




